Dev iş anlaşması duyuruldu! Tam 41 milyon TL!

Borsa İstanbul'da payları işlem gören şirketlerden CEO Event Medya, iş anlaşmasını Kamuoyu…

Dev iş anlaşması duyuruldu! Tam 41 milyon TL!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul’da payları işlem gören şirketlerden CEO Event Medya, iş anlaşmasını Kamuoyu Aydınlatma Platformu üzerinden duyurdu. Şirketten yapılan açıklamada, 41 milyon TL ciro beklendiği açıklandı.

Borsa İstanbul’un hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirketlerinden biri olan CEO Event Medya, son zamanlarda yükselişi ile de dikkatleri üzerine çekmişti. Gösterdiği performans ile CEOEM hissedarlarının da yüzünü güldürmeyi başaran şirket, 14 Nisan tarihinde KAP üzerinden bir iş anlaşmasını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamada, Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali‘nin koordinasyonunun sağlanacağı vurgulandı. CEO yaptığı açıklamada ise şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yürütücülüğünde düzenlenen ve 27 Nisan-1 Mayıs 2023 tarihlerinde Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek olan; Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin koordinasyon ve destek hizmetleri Şirketimiz tarafından verilecek olup, bu kapsamda 41.000.000 TL cironun gerçekleşmesi beklenmektedir.”

CEOEM payları, 14 Nisan tarihli seansı %-2,29 düşüş ve 16,22 TL fiyatla kapatmıştı.

Bakmadan Geçme