Geçen hafta düşen halka arz hisse bugün tavan!

Borsa İstanbul'un yeni halka arz hissesi, geçen haftanın son işlem gününde düşüşle kapatmıştı. Hisse…

Geçen hafta düşen halka arz hisse bugün tavan!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul’un yeni halka arz hissesi, geçen haftanın son işlem gününde düşüşle kapatmıştı. Hisse bugün tavan fiyata yükseldi.

Agrotech ve Ekos Elektrik ile birlikte halka arz onayı alan 1000 Yatırımlar Holding (BINHO), 1 Aralık 2023 Cuma günkü seansı düşüşle kapatmıştı. BINHO paylarında gelen yüklü satışın ardından 1 Aralık tarihinde hareketli bir gün geride kalmıştı. Tavan serisinin bozulmasının ardından düşüşe geçen BINHO, o tarihte yeniden yükselse de günü düşüşle kapatan hisse olmuştu.

Gelinen süreçte 4 Aralık 2023 Pazartesi günkü seansa da hareketli başlayan BINHO, seansın sabah saatlerinde yataya yakın bir durum sergiledi. Öğleden önceki seansın son saatlerinde hacmi de yükselen BINHO, geçen haftanın son işlem gününde yaşanan düşüşün ardından bugün yeniden tavan fiyata yükseldi.

%152,56 KAZANDIRDI

Cuma gününü düşüş gösteren BINHO payları, günü 287,25 TL‘den kapatmıştı. 125 TL‘den halka arz edilen BINHO, 315,75 TL‘ye yükseldi. Şirket, halka arz yatırımcılarına toplamda %152,56 kazandırmış oldu.

Haber
BINHO 4 ARALIK HİSSE GRAFİĞİ

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Bakmadan Geçme