MHRGY halka arz sonuçları! Borsada ne zaman işlem görecek?

MHR Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., halka arz sonuçları açıklandı. MHRGY kaç lot verdi, borsada…

MHRGY halka arz sonuçları! Borsada ne zaman işlem görecek?
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

MHR Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., halka arz sonuçları açıklandı. MHRGY kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?

MHRGY halka arz sonuçları açıklandı. Şirketin halka arzına toplam 3 milyon 278 bin 477 yatırımcı katıldı.

MHRGY halka arzında yatırımcılara, 65-66 lot dağıtımı gerçekleştirildi.

Şirketin halka arz sonuçlarına ilişkin açıklaması şu şekilde:

“12-13 Ekim 2023 tarihlerinde “Borsa’da Satış - Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi” ile gerçekleştirilen MHR Gayrimenkul Yatrırım Ortaklığı Anonim Şirketi paylarının halka arzı gerçekleştirilmiştir.

Halka arz sonucunda 4,30 TL’den sermaye artışı yoluyla halka arz edilen 207.000.000 TL nominal payların tamamı satılmıştır. Halka arz, Borsa İstanbul Birincil Piyasa’da “Borsa’da Satış-Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış” yöntemi ile yapıldığından, herhangi bir yatırımcı grubuna tahsisat yapılmamıştır.

Borsa İstanbul A.Ş. tarafından paylaşılan verilere göre filtre edilmemiş 371.393.503 TL nominal değerli toplam 3.339.386 emir olmuştur.

Yatırımcı grubu bazında dağıtım bilgisi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.”

Haber

MHRGY BORSADA NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK?

MHR GYO’nun halka arz edilen paylarının, 18 ya da 19 Ekim tarihinde Borsa İstanbul’da işleme başlaması bekleniyor.YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Bakmadan Geçme