Milyon dolarlık iş anlaşması geldi, hisse tavan oldu!

Borsa İstanbul pay piyasasında işlem gören sanayi şirketlerinden Bülbüloğlu Vinç Sanayi (BVSAN), bağlı ortaklığı şirketin 13,86 milyon dolarlık iş anlaşmasını açıkladı. BVSAN hissesi tavan fiyata yükseldi.

Milyon dolarlık iş anlaşması geldi, hisse tavan oldu!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul pay piyasasının dikkat çeken şirketlerinden Bülbüloğlu Vinç Sanayi, bağlı ortaklıklarından Bülbüloğlu Çelik Endüstri’nin imzaladığı sözleşmeyi duyurdu. Bülbüloğlu Vinç, imzalanan sözleşme hakkında yatırımcıları bilgilendirdi. Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamada, “Sermayesinin %85'ine sahip olduğumuz Bülbüloğlu Çelik Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Ş,  yurt içinde bir firma ile İskenderun'daki özel endüstriyel tesisinin  üretimi ve  teslimi için 13.862.868.-   USD (KDV Dahil)  tutarında yeni bir sözleşme imzalamıştır. Söz konusu işin teslim tarihi Ekim 2024 olarak belirlenmiştir” denildi.

HİSSE TAVAN FİYATA YÜKSELDİ!

Bülbüloğlu Vinç’in Borsa İstanbul’da işlem gören payları, 27 Mart tarihinde tavan fiyata yükseldi. BVSAN, 26 Mart seansını 97,55 TL’den kapatmıştı. Hissede alıcıların galip gelmesi üzerine tavan fiyat olan 107,30 TL görüldü.

Milyon dolarlık iş anlaşması geldi, hisse tavan oldu!


YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Bakmadan Geçme