Pasifik Eurasia (PASEU) halka arz kaç lot verir?

SPK, 1 Haziran tarihinde 4 şirketin halka arzını onaylamış ve bu şirketlerden biri de Pasifik…

Pasifik Eurasia (PASEU) halka arz kaç lot verir?
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

SPK, 1 Haziran tarihinde 4 şirketin halka arzını onaylamış ve bu şirketlerden biri de Pasifik Eurasia Lojistik Dış Ticaret A.Ş. olmuştu. Şirketin halka arzında talep toplama işlemleri 6 Haziran tarihinde başlıyor. Peki, Pasifik Eurasia PASEU halka arz kaç lot verir, kaç lira yeterli olur, ne kadar talep girilir?

Pasifik Eurasia Lojistik’in halka arz onayı almasının ardından sıra talep toplama işlemlerine geldi. Şirket, 6-7 Haziran tarihinde banka ve aracı kurumlar üzerinden talep toplayacak. Halka arza katılmak isteyen yatırımcılar, ne kadarlık bir talep gönderecekleri hususunda konuyu internet üzerinde araştırıyor.Pasifik Eurasia (PASEU) halka arz kaç lot verir?

Pasifik Eurasia’da talep toplama işlemi yarın başlıyor. Şirketin halka arzında 23,8 milyon lot bireysel yatırımcılar için tahsis edildi.

Bu durumda;

1,2 milyon katılım: 20 lot = 500 TL

1,3 milyon katılım: 18 lot = 450 TL

1,4 milyon katılım: 17 lot = 425 TL

1,5 milyon katılım: 16 lot = 400 TL

1,7 milyon katılım: 14 lot = 350 TLBu halka arza minimum 1,2 milyon yatırımcının katılmasını bekliyoruz. Bu durumda, en fazla 20 lot talep girilmesi yeterli olacaktır. Ancak daha az katılımda, daha fazla lot dağıtılacağını unutmayın!

Yatırımınızı burada yer alan bilgilere göre gerçekleştirmemenizi önemle hatırlatırız.

Bakmadan Geçme