Tapdi Oksijen (TNZTP) halka arz ne zaman, kaç lot verir, hangi bankalar?

Sermaye Piyasası Kurulu, 29 Aralık 2022 tarihinde Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri'nin halka arzını onayladı. Tapdi Oksijen (TNZTP) halka arz ne zaman?

Tapdi Oksijen (TNZTP) halka arz ne zaman, kaç lot verir, hangi bankalar?
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sermaye Piyasası Kurulu, 29 Aralık 2022 tarihinde Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş.’nin halka arzına onay verdi. Peki, Tapdi Oksijen halka arzında talep toplama tarihleri ne zaman, eşit dağıtım mı oransal mı, hangi bankalar, kaç lot verir, T1 – T2 ile alınır mı?

Tapdi Oksijen’in halka arzına dair bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde sizler için derledik. Öncelikle sizlere şirket hakkında kısaca bilgi verdikten sonra daha sonra halka arz detaylarını birlikte inceleyelim.

ŞİRKET HAKKINDA

Tınaztepe Sağlık Grubu olarak bilinen Tapdi Oksijen Özel Sağlık Ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş., bünyesinde bulundurduğu Buca Tıp Merkezi, Özel Tınaztepe Hastanesi ve Özel Tınaztepe Galen Hastanesi olmak üzere 3 merkezi ile sağlık hizmeti veren bir kuruluştur.

Tınaztepe Sağlık Grubu, tıp merkezi ve hastanelerinin yanı sıra engelli ve palyatif bakım merkezi ve güzellik merkezi ile de hizmet sunmaktadır. Açıldığı günden bu yana emin adımlarla büyüyen Tınaztepe Sağlık Grubu, hizmet çıtasını her geçen gün daha da yükseltmeyi hedeflemektedir.

TAPDİ OKSİJEN HALKA ARZ NE ZAMAN?

Tapdi Oksijen halka arzında 5-6 Ocak 2023 tarihlerinde talep toplanacak. Şirketin halka arzına ise tüm banka ve aracı kurumlar üzerinden katılım sağlanabilmektedir.

TAPDİ OKSİJEN HALKA ARZ KODU NEDİR?

Şirketin Borsa İstanbul’da işlem göreceği kod, TNZTP olarak duyuruldu.

TAPDİ OKSİJEN HALKA ARZINDA T1 – T2 BAKİYE GEÇERLİ Mİ?

Evet, şirketin halka arzında T1 ve T2 bakiyeler geçerli olacak.

TAPDİ OKSİJEN HALKA ARZINDA DAĞITIM YÖNTEMİ NASIL OLACAK?

Şirketin halka arzında dağıtım yöntemi eşit dağıtım olarak belirlendi. Halka arza katılan bireysel ya da kurumsal tüm yatırımcılar, eşit miktarda pay sahibi olacak.

TAPDİ OKSİJEN KAÇ LOT VERİR?

Şirketin halka arzında 28.000.000 lot satışa sunulacak.

Halka arzlara katılım son zamanlarda arttı.

TNZTP halka arzına 650.000 yatırımcı katılırsa 43 lot, 700.000 yatırımcı katılırsa 40 lot, 800.000 yatırımcı katılırsa 35 lot düşecektir.

Bu durumda, 43 lot için 440 lira, 40 lot için 410 lira, 35 lot içinse 358 lira yeterli olacaktır.

Ancak hesap bu yalnızca varsayımdır. Halka arzda daha fazla ya da az lot dağılımı gerçekleşebilir.

TAPDİ OKSİJEN HALKA ARZ BÜYÜKLÜĞÜ NEDİR?

Şirket, halka arza toplam 28.000.000 TL nominal değerli payı konu edecek. Halka arz fiyatı ise 10,21 TL olarak duyuruldu. Bu durumda halka arzda tüm lotların satılması halinde, halka arz büyüklüğü 285.880.000 TL olacak.

TAPDİ OKSİJEN HALKA ARZINDA FİYAT İSTİKRARI VAR MI?

Şirket halka arz sonrası 30 gün boyunca fiyat istikrarı hedeflemektedir.

TAPDİ OKSİJEN HALKA ARZINDA TAAHHÜTLER NELER?

Şirket ve ortaklar, 1 yıl boyunca satmama taahhüdü vermektedir.

 

Bakmadan Geçme