Yeo Teknoloji'den bir iş anlaşması daha!

Borsa İstanbul'un önde gelen teknoloji ve enerji şirketlerinden biri olan Yeo Teknoloji Enerji Ve Endüstri A.Ş., bir iş anlaşmasını daha Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. Şirket payları, KAP bildiriminin ardından yukarı yönlü harekete geçti.

Yeo Teknoloji'den bir iş anlaşması daha!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Halka arz olduğu günden bu yana adından söz ettirmeyi başaran Yeo Teknoloji, 21 Mart tarihinde yapılan yeni iş anlaşmasının ardından bu kez de 22 Mart Çarşamba günü iş anlaşması duyurdu. Şirket, geçtiğimiz gün Alkataş İnşaat ve Taahhüt A.Ş. ile 6.300.000 USD+KDV bedeli sözleşme imzalandığını açıklamıştı.

Bu kez yapılan açıklamada ise Azerbaycan’da bir müşteri ile iş sözleşmesi yapıldığı duyuruldu. Şirketten KAPa yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Şirketimiz ile Azerbaycan’daki bir müşterisi arasında 330 KV Yüksek Gerilim ekipmaları temini (mühendislik, tedarik, montaj, test ve devreye alma) amacıyla, 708.000 EUR bedelle sözleşme imzalanmıştır. Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.”

Yeo Teknoloji tarafından yapılan bu KAP bildirimi ile şirket payları yukarı yönlü harekete geçerek 70 TL’nin üzerine çıktı.

Bakmadan Geçme