Yüzde 80 üzeri yükselme potansiyeline sahip ucuz hisseler paylaşıldı!

Türkiye'nin önde gelen yatırım kuruluşlarından İŞ Yatırım, getiri potansiyeli yüksek ve ucuz kaldığını düşündüğü hisseleri paylaştı. İşte detaylar!

Yüzde 80 üzeri yükselme potansiyeline sahip ucuz hisseler paylaşıldı!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Aracı kurum ve yatırım kuruluşlarından, Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlere dair analizler gelmeye devam ediyor. Türkiye'nin önde gelen yatırım şirketlerinden biri olan İş Yatırım da takip listesinde yer alan, ucuz kalmış ve %80 üzeri getiri potansiyeli sahip şirketleri paylaştı.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!
100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!
(Ücretsiz BORSA Deneme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

İŞ Yatırım listesinde yer alan şirketlerden 4 tanesi, katlama potansiyeli olan ve %100'ün üzeri getiri beklentisi olan hisse olarak dikkat çekti. İş Yatırım listede; Vestel Elektronik, Yataş Yatak, Galata Wind Enerji, Tofaş Otomotiv, Tav Havalimanları, Özak GYO, ISGYO ve Pegasus hisselerine dikkat çekti.

Listede yer alan hisselerden; VESTL, YATAS, GWIND ve TOASO %100 üzeri getiri potansiyeline sahip. Diğer hisseler ise %80 getiri potansiyeli ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

İşte İş Yatırım'ın ucuz kalan şirketler listesi!

Yüzde 80 üzeri yükselme potansiyeline sahip ucuz hisseler paylaşıldı!

Kaynak: İş Yatırım


YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Bakmadan Geçme