107.318.000 TL'lik ihaleyi kazandı!

Borsa İstanbul'un önde gelen şirketlerinden Girişim Elektrik (GESAN), bir ihaleyi daha kazandı. Şirketten yapılan açıklamada ihale bedelinin 107.318.000 TL olduğu belirtildi.

107.318.000 TL'lik ihaleyi kazandı!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul pay piyasasının önde gelen şirketlerinden biri olan Girişim Elektrik; yaptığı iş anlaşmaları ve kazandığı ihalelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Şirket, 5 Nisan 2024 tarihinde de Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Girişim Elektrik’ten yapılan açıklamada, 107.318.000 TL bedelli ihalenin kazanıldığı belirtildi.

Şirketin KAP açıklamasının tamamında ise şu ifadelere yer verildi:

“27/03/2024 tarihinde Kamu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapmış olduğumuz bildirimde şirketimizin, Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü Tesisler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ‘'İvedik Pompa İstasyonu Çatı Tipi Güneş Enerji Santrali'' konulu ihaleye katılmış ve en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1. olduğu bildirilmişti.

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü Tesisler Dairesi Başkanlığı, şirketimize işin uhdemizde kaldığına dair kesinleşme kararını iletmiştir.

İşin baz bedeli KDV hariç 107.318.000, -TL'dir. (Yüz yedi milyon üç yüz on sekiz bin Türk Lirası)

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,”


YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Bakmadan Geçme