Halka arz rekortmeninden 34.790.000 TL'lik iş anlaşması!

Halka arz rekortmeni şirket, yeni iş anlaşması açıkladı. Yapılan açıklamada, iş anlaşması bedelinin ise 34.790.000 TL olduğu belirtildi.

Halka arz rekortmeninden 34.790.000 TL'lik iş anlaşması!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Halka arzın ardından yükseliş performansı ile yatırımcılarının adeta ceplerini dolduran Forte Bilgi İletişim (FORTE) iş anlaşmalarına devam ediyor. Son zamanlarda üst üste yapılan yeni iş anlaşmalarına bir yenisi daha eklendi. Forte, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş anlaşmasının detaylarını yatıırmcılarla paylaştı.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!
100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ücretsiz BORSA Deneme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Şirketten yapılan açıklamada, "Şirketimizin, Devlet Hava Meydanları İşletmesi kurumunun "Oracle VTYS Makineleri Temini, Lisans Güncelleme Teknik Danışmanlık ve Yedekleme Ünitesi Parça Dahil Donanım Bakımı" ihalesinde en iyi fiyatı sunarak birinci olduğu İhale komisyonu tarafından tarafımıza bildirilmiş olup karar yazısı şirketimize ulaşmıştır.

İhale bedeli, KDV hariç 34.790.000,00 TL'dir (Otuzdörtmilyonyediyüzdoksanbin Türk Lirası)

Kamuoyuna ve pay sahiplerimize duyurulur." denildi.


WhatsApp kanalımıza katılın gelişmeleri kaçırmayın.

Kanala Katılmak İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Mobil uygulamalarımızdan anlık bildirimlerle halka arzları takip edebilirsiniz.

iOS Uygulama Linki

Android Uygulama Linki

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Bakmadan Geçme