Anasayfaİletişim
Halka arz onayı alan 4 şirket hakkında tüm detaylar!

Halka arz onayı alan 4 şirket hakkında tüm detaylar!

Kategori Halka Arz Haberler
June 02, 2023
1 dk okuma süresi

Sermaye Piyasası Kurulu, 1 Haziran 2023 tarihinde 4 şirketin halka arzına onay verdi. Onay alan şirketler ise Pasifik Eurasia Lojistik, A1 Capital, Katılımevim ve Forte Bilgi İletişim Teknolojileri oldu. FORTE, PASEU, KTLEV, A1CAP halka arz ne zaman, kaç lot verir, hangi bankalar, borsada ne zaman işlem görecek?

SPK’nın halka arzına onay verdiği 4 şirket hakkında detaylar haberimizde!

A1 CAPİTAL HALKA ARZ DETAYLARI!

Şirket, toplam 35 milyon lotu halka arz yolu ile satışa sunacak. Halka arzda hisse kodu A1CAP ve hisse fiyatı ise 25 TL olarak açıklandı. Şirketin halka arz büyüklüğü 875 milyon TL olacak ve bireysel yatırımcılara eşit dağıtım yöntemi uygulanacak. A1 Capital’in tahsisat oranları ve talep toplama tarihleri ise netleştiğinde sitemiz ve mobil uygulamalarımızda bu bilgilere yer verilecek.

PASİFİK EURASIA LOJİSTİK HALKA ARZ DETAYLARI

Sermaye Piyasası Kurulu’ndan halka arz onayı alan diğer şirket ise Pasifik Eurasia Lojistik oldu. Şirket, toplam 34 milyon lotu halka arz yöntemi ile satışa sunacak. Halka arzda işlem kodu PASEU ve halka arz fiyatı ise 25 TL olarak açıklandı. Şirketin halka arz büyüklüğü ise 850 milyon TL olarak göze çarpıyor. Pasifik Eurasia halka arzında bireysel yatırımcılara eşit dağıtım yöntemi uygulanacak. Şirketin tahsisat oranları ve talep toplama tarihleri ise netleştiğinde sitemiz ve mobil uygulamalarımızda bu bilgilere yer verilecek.

KATILIMEVİM HALKA ARZ DETAYLARI

Şirketin halka arzına toplam 60 milyon lot konu edilecek. Halka arz fiyatı 13,43 TL ve hisse kodu ise KTLEV olacak. Katılımevim halka arzına katılan bireysel yatırımcılar, eşit dağıtım yöntemine tabii tutulacak. Ayrıca halka arz büyüklüğü ise 805 milyon 800 bin lira olarak dikkat çekiyor. Katılımevim’in tahsisat oranları ve talep toplama tarihleri ise netleştiğinde sitemiz ve mobil uygulamalarımızda bu bilgilere yer verilecek.

FORTE HALKA ARZ DETAYLARI

Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi halka arzında fiyat 12,12 TL ve bireysel yatırımcılara eşit dağıtım olacak. Şirketin hisse kodu FORTE ve toplam 22 milyon lot halka arza konu edilecek. FORTE’nin halka arz büyüklüğü ise 266 milyon 640 bin TL olarak dikkat çekiyor.

ŞİRKETLERİN HALKA ARZLARINA DAİR DAHA AYRINTILI BİLGİ VE ANLIK GELİŞMELERİ, MOBİL UYGULAMALARIMIZ ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. UYGULAMA LİNKLERİ SAYFANIN EN ALTINDA YER ALMAKTADIR.


Tags

paseuhalkaarzborsahissektleva1capforte

Share


Benzer Haberler

Çates Elektrik halka arzında gözden kaçan detay!
Halka Arz Haberler
Çates Elektrik halka arzında gözden kaçan detay!
November 25, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media