Anasayfaİletişim

Bien Yapı Seramik (BIENY) halka arz sonuçları, kaç lot verdi?

By Halka Arz Hisseler
Published in Halka Arz Haberler
May 13, 2023
1 min read
Bien Yapı Seramik (BIENY) halka arz sonuçları, kaç lot verdi?

Sermaye Piyasası Kurulu’ndan halka arz için onay alan Bien Yapı, talep toplama işlemlerini gerçekleştirdi. Bien Yapı halka arz sonuçları ne zaman açıklanacak, kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?

6 Mayıs 2023 tarihinde Bien Yapı’nın halka arzı SPK tarafından onaylanmıştı. Şirketin halka arzında toplam 86.791.342 lot satışa sunuldu. Halka arz fiyatı 42,8 TL olan şirket, bu lotların %55’ini (39.779.365) bireysel yatırımcılara gerçekleştirilecek olan satışlar için tahsis etti.

Şirketin talep toplama işlemleri ise 11-12 Mayıs tarihlerinde yapıldı. Bien Yapı’nın halka arzının ardından merak edilen konu ise halka arz sonuçları oldu.

HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.

BİEN YAPI HALKA ARZ SONUÇLARI

“Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş.’nin (“Bien Yapı”, veya “Şirket”) paylarının halka arzına ilişkin talep toplama işlemleri, 11-12 Mayıs 2023 tarihleri arasında gerçekleşmiştir.

Şirket’in toplam 72.326.119 TL nominal değerli payları halka arz edilmiştir. Şirket’in 1 TL nominal değerli paylarının halka arz fiyatı 42,80 TL olarak belirlenmiş olup, 72.326.119 TL nominal değerli payların satışı sonucunda halka arz büyüklüğü 3.095.557.893,2 TL olarak gerçekleşmiştir.

Halka arz fiyatı üzerinden yatırımcı grubu bazında talep ve dağıtım bilgisi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.”

BIENY HALKA ARZ SONUÇLARI
BIENY HALKA ARZ SONUÇLARI

BIENY BORSADA NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK?

Bien Yapı’nın halka arz edilen paylarının 17 ya da 18 Mayıs’ta Borsa İstanbul’da işleme başlaması bekleniyor. Şirketin borsa işlem tarihi netleştiğinde bu bilgi, mobil uygulamalarımız üzerinden anlık bildirimle duyurulacaktır.


Tags

halkaarzsonuclariborsahissebienkaclotverdinezamanislemgorecekbienybienyapibienseramik

Share


Önceki
Reysaş Lojistik bedelli ne zaman? RYSAS ne zaman bölünecek?
Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Related Posts

Kayseri Şeker'e sosyal medyada tepkiler büyüyor!
May 25, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media