Anasayfaİletişim

Kayseri Şeker'e sosyal medyada tepkiler büyüyor!

By Halka Arz Hisseler
Published in Halka Arz Haberler
May 25, 2023
1 min read
Kayseri Şeker'e sosyal medyada tepkiler büyüyor!

6 Mayıs tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu’ndan halka arz onayı alan Kayseri Şeker’e sosyal medyada tepkiler büyüyor. Şirketin 16,27 TL’den halka arz edilen hisseleri, 25 Mayıs tarihinde 15,15 TL’ye kadar gördü. Hisselerin düşmesi, sosyal medyada da yatırımcıların tepkisini çekiyor.

Kayseri Şeker Fabrikası, 6 Mayıs 2023 tarihinde SPK’dan halka arz onayı almıştı. Şirket, 10-12 Mayıs tarihleri arasında talep toplama işlemlerini gerçekleştirmiş ve toplamda 106 milyon lot halka arz yöntemi ile satışa sunulmuştu.

Şirketin halka arzına 1 milyon 600 binden fazla yatırımcıdan talep gelmişti. KAYSE hisseleri 16,27 TL fiyattan halka arz edilmiş ve 18 Mayıs tarihinde de Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamıştı.

Ancak şirket hisseleri, daha ilk işlem gününün ilk saniyelerinde gördüğü satış ile devre kesti. Bugün 5. işlem gününde olan KAYSE hisselerindeki düşüş ise devam ediyor.

YÜZDE 5’İN ÜZERİNDE DEĞER KAYBI!

KAYSE hisseleri, gelinin noktada %6,26 değer kaybetmiş görünüyor. Halka arz fiyatı 16,27 TL olan şirket hisseleri, bugün ise 15,25 TL’den işlem görüyor.

YATIRIMCILAR TEPKİLİ!

Kayseri Şeker’in halka arzına katılan bireysel yatırımcılar, hisselerin düşüş göstermesi sonrası tepkilerini sosyal medyadan dile getiriyor. İşte şirket hakkında yapılan yorumlardan bazıları!

kayse1

kayse2

kayse3

kayse4

kayse5


Tags

kaysekayserikayserişekerhalkaarzborsahissekaysehisse

Share


Önceki
KAP’tan açıklandı: %300 bedelsiz için SPK’ya başvurdu!
Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Related Posts

Zorlu, yenilenebilir enerji şirketini halka arz edecek!
September 29, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media