Anasayfaİletişim

CVK Madencilik'ten 100 milyon liralık iş anlaşması!

By Halka Arz Hisseler
Published in Halka Arz Haberler
April 18, 2023
1 min read
CVK Madencilik'ten 100 milyon liralık iş anlaşması!

30 Mart tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu’ndan onay alarak halka arz olan CVK Madencilik’in tavan serisi sürerken şirketten bir de yeni iş anlaşması açıklandı. CVK Madencilik’ten yapılan açıklamada, sözleşme bedelinin 100 milyon lira olduğu duyuruldu.

Sermaye Piyasası Kurulu, CVK Madencilik’in halka arzını 30 Mart tarihinde onaylamış ve şirket, 6-7 Nisan tarihlerinde talep toplayarak halka arzı başarılı bir şekilde tamamlamıştı. Hisse başı 105 TL fiyattan halka arz olan şirkete, 1 milyon 500 bine yakın yatırımcıdan talep gelmişti.

100.000TL Sanal Para ile Borsayı Deneyin, Risk Almadan Deneme Hesabı ile Borsa İşlemlerini Keşfedin!

CVKMD payları, 13 Nisan 2023 tarihinde Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da işlem görmeye başlamıştı. Gelinen noktada ise şirket paylarını tavan serisini sürdürüyor. CVK Madencilik’in halka arz edilen payları, Borsa İstanbul’da işleme başladığı günden bu yana %40’ın üzerinde yükseliş gösterdi.

HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.

Şirketin borsada tavan serisi devam ederken, CVK Madencilik’ten bugün yatırımcıları mutlu eden bir açıklama geldi. Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş anlaşması açıklayan şirket, Türkiye’de bir şirket ile “Maden Cevheri Satın Alımı” konusunda anlaşıldığını açıkladı.

CVK Madencilik’ten KAP üzerinden yapılan söz konusu açıklamanın devamında ise şu ifadelere yer verildi: “Şirketimiz CVK Maden İşletmeleri San. Ve Tic. A.Ş., Türkiye’de yerleşik bir şirket ile “Maden Cevheri Satın Alımı” konusunda anlaşmış ve 1 yıllık sözleşme imzalamıştır.”


Tags

cvkcvkmadencvkmdcvkmadencilikhisseborsahalkaarz

Share


Önceki
Europower (EUPWR) borsada ne zaman işlem görecek?
Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Related Posts

Kayseri Şeker'e sosyal medyada tepkiler büyüyor!
May 25, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media